İçeriğe geç

Dezenfeksiyon Hizmetlerimiz

Dezenfeksiyon Hizmet Alanları

Dezenfeksiyon hizmetlerimiz hem bakteri, hem de mikrop bulunmaması gereken laboratuvar ortamı gibi yerlere uygulanan bir işlem olduğu gibi ev, ofis, otomobil ve otel dezenfeksiyonu gibi insanların yaşamını devam ettirdiği her türlü mekana uygulanmaktadır. İçerisinde uzun süre kalınan ortamlardaki mikropların insanlara bulaşarak sağlığı tehdit etmesi riskinden kaçınmak için özellikle ev dezenfeksiyonu ve ofis dezenfeksiyonu hizmeti insanların en fazla tercih ettiği hizmetlerdir. Bunun yanında toplu ulaşımın sık kullanıldığı bölgelerde araçlarda insanların elleriyle temas ettikleri yerlerdeki mikropların yok edilmesi amacıyla ulaşım dezenfeksiyonu da bir hayli önem arz etmektedir.

Dezenfeksiyon Yapılırken Kullanılan Malzemeler

Dezenfeksiyon hizmeti veren birçok dezenfektan firması bu işi profesyonel bir şekilde yapmak yerine üstünkörü hizmet verdiği için dezenfeksiyon işlemi tam başarı sağlayamayabilmektedir. Dezenfeksiyon işlemi sırasında yaşayan tüm canlı bakteri ve mikropları yok etme özelliğine sahip maddeler kullanılmaktadır. İçerisinde toksik barındırmayan bu maddelerin kullanılmasıyla birlikte bir yandan mikroorganizmalar yok edilmekte, diğer yandan dezenfeksiyon işlemi uygulanan bölgedeki insanların zarar görmemesi sağlanmaktadır. Bunun yanında kullanılan malzemeler ev ya da ofis ortamındaki eşyalara zarar vermeyecek özelliklere sahiptir. Bu sebeple içiniz güvende bir şekilde dezenfeksiyon hizmeti alabilirsiniz.

Dezenfeksiyon Hizmetinde Yapılan İşlemler

Dezenfeksiyon Hizmetleri Manavgat İlaçlama Zerzey haşere ve kemirgen ilaçlama Ev ve ofis dezenfeksiyonu hizmeti sırasında profesyonel ekibimiz ilk olarak dezenfektan hizmeti verilecek bölgeyi gezerek yeterli malzeme planlaması yapar. Sonrasında dezenfektan hizmeti verilecek bölge ilaçlı bir şekilde işleme tabi tutulur. Daha çok el ile temas edilen yerler mikroplardan tamamen arındırılacak şekilde temizlenir. Alanında uzun yıllardan bu yana tecrübe sahibi olan Zerzey İlaçlama profesyonel ekipleri sizlerin sağlığını ön planda tutacak şekilde özenerek evinizin mikropların yuvalanabileceği tarzdaki en tehlikeli yerlerini temizlemektedir.

Hastane dezenfeksiyonu işleminde özellikle yoğun bakım ünitelerinde çok titiz bir şekilde dezenfeksiyon hizmeti veren firmamız, öncelikle bu işlemin yapılacağı bölümde bulunan yatak, tıbbi cihaz gibi malzemeleri özel bezlerle temizler. Dezenfeksiyon işleminden önce personel kesinlikle kendi hijyenini sağlar ve ellerini dezenfekte eder. Dezenfeksiyon işlemi sırasında tüm vücudu saracak şekilde bir özel kıyafet kullanılır ve ağızda maske ile işlem sağlanır. Tıbbi cihazların sadece yüzeysel olarak temizliği yapılmaz, detaylı bir şekilde kablolar, hortumlar, irili ufaklı malzemeler teker teker temizlenir ve mikropların barınmasına ihtimal kalmayacak şekilde bir temizlik sağlanır. Temizlik esnasında mikrop ve bakterileri yok edecek çok özel maddeler kullanılmaktadır. Belediye dezenfeksiyonu ve ulaşım dezenfeksiyonu hizmetinde ise insanların yoğun olarak kullandıkları araç gereçler ele alınır ve yine hiçbir virüsün barınamayacağı şekilde detaylı bir temizlik uygulanır.

Neden Zerzey İlaçlama ve Dezenfeksiyon Hizmetleri ?

Temizlik sektöründe uzun yıllardan bu yana başta Manavgat olmak üzere Akdeniz Bölgesi’ndeki şehirlere hizmet veren Zerzey İlaçlama, profesyonel ekibi ve birikimi ile bugüne kadar sayısız firmaya ve vatandaşa dezenfeksiyon hizmeti sağlamıştır. Kullandığı yüksek kalite temizlik malzemeleri ile bir ortamdaki vücuda zararlı mikroorganizmalara yaşam şansı tanımayan Zerzey İlaçlama ekibi, bu konuda müşterilerine garanti vermekte ve kaliteli bir hizmet anlayışı ile üzerine aldığı görevi yerine getirmektedir. BZerzey İlaçlama dezenfeksiyon hizmetlerinden faydalanmak ya da detaylı bilgi almak için her zaman bizi 0850 259 47 88 numaralı telefondan arayabilir ya da (+90) 533 737 79 50 WhatsApp hattı üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Alo Böcek Hattı